Mida del text Augmentar la mida del text Mida del text normal Reduir la mida del text | Sense estils | Versió mòbils | Mapa Web
ES | EN | FR

La Gala de l’Esport de les Franqueses, a VOTV

18/03/2021

El proper 19 de març, a les 21.30 hores, es donaran a conèixer els i les millors esportistes

La tradicional Nit de l’Esport que organitza anualment el Patronat Municipal d’Esports s’ha hagut de replantejar com a conseqüència de la situació sanitària generada arran de la Covid-19. L’acte presencial doncs ha donat pas a un programa de televisió que tothom podrà seguir amb seguretat. El proper 19 de març, a partir de les 21.30 hores, Vallès Oriental Televisió (VOTV) emetrà el programa “Gala de l'Esport de les Franqueses del Vallès. Millors esportistes de 2020”. En el moment que la situació epidemiològica ho permeti es tornarà a recuperar un format presencial.

En aquesta ocasió es guardonaran esportistes nominats/des en 5 categories. Les podeu consultar a continuació:

CATEGORIA PROMOCIÓ MASCULÍ (2007, 2008, 2009, 2010 i 2011)

  1. CARLOS NAVIO ARAYA (CLUB FUTBOL LES FRANQUESES)
  2. VICTOR PALACIOS VILLALOBOS (CLUB ESPORTIU KARATE NOKACHI
  3. KEVIN RAMOS GIRÓ (CLUB ESCACS LES FRANQUESES)
  4. JAN DOMÍNGUEZ GONZÁLEZ (CLUB TIR AMB ARC LF)
  5. SERGIO PAULO BASTOS SOUZA (CLUB TENNIS ELS GORCHS)

CATEGORIA PROMOCIÓ FEMENÍ (2007, 2008, 2009, 2010 i 2011)

  1. MARTINA LAGARES ANDRÉS (CLUB NATACIÓ GRANOLLERS)
  2. MARIA MORENO RODRÍGUEZ (CLUB ATLETISME CANOVELLES)
  3. MIREIA SOLÍS CARRETERO (PME SECCIÓ HANDBOL)
  4. NAGORE NÚÑEZ ABREU (CLUB ESPORTIU KARATE NOKACHI)
  5. JANA BALTRONS TUBAU (CLUB ESPORTIU LLERONA)

CATEGORIA FORMACIÓ MACULÍ (2006, 2005, 2004, 2003 i 2002)

  1. MIQUEL CASES MRALLES (CLUB PATINATGE ARTÍSTIC LES FRANQUESES)
  2. JORDI CAMP ALABAU (EQUIP MONTESA TALENT SCHOOL- TRIAL)
  3. GUERAU CAMÍ BLÁZQUEZ (CLUB TIR AMB ARC LES FRANQUESES)
  4. MARC COLLELL (UNIÓ CICLISTA LES FRANQUESES)
  5. JOEL IBAÑEZ ROCHO (CLUB ATLETISME CANOVELLES)

CATEGORIA FORMACIÓ FEMENÍ (2006, 2005, 2004, 2003 i 2002)

  1. JUDITH SANCHÍS CABALLERO (CLUB ATLETISME GRANOLLERS)
  2. CLAUDIA JULIÀ GUAL (CLUB NATACIÓ GRANOLLERS)
  3. JÚLIA GÓMEZ REDONDO (PME SECCIÓ HANDBOL)
  4. IONA LOBATO SÁNCHEZ (CLUB ESPORTIU KARATE NOKACHI)
  5. MARTA DOMINGO MARTÍN (CLUB PATINATGE ARTÍSTIC LES FRANQUESES)

CATEGORIA AMATEUR MASCULÍ (2001 i anteriors)

  1. ÀLEX DOMINGUEZ ROMERO (UNIÓN DEPORTIVA LAS PALMAS)
  2. SANTIAGO OLIVÉ SOLÉ (CLUB TIR AMB ARC LES FRANQUESES)
  3. ALFREDO DOMÍNGUEZ HORAS (CLUB ESPORTIU KARATE NOKACHI)
  4. ADRIÀ MARTÍNEZ BAGES (CLUB BALONMANO GRANOLLERS)
  5. PAU RIBES CULLA (CLUB NATACIÓ LES FRANQUESES)

CATEGORIA AMATEUR FEMENÍ (2001 i anteriors)

  1. MERITXELL MAS PUJADAS (CLUB NATACIÓ LES FRANQUESES)
  2. MARTA MERA OLIVERA (BALONMANO GRANOLLERS)
  3. NOELIA BALAGUER ORUS (CLUB ESPORTIU KARATE NOKACHI)
  4. INGRID JULIÀ INGLÉS (SWEETRADE BOWLING CLUB LF)
  5. EVA MARTOS LÓPEZ (CLUB ATLETISME CANOVELLES)

CATEGORIA MILLOR ENTRENADOR/A

  1. MANUEL PARRALO AGUILERA (CLUB FUTBOL LES FRANQUESES)
  2. MAX COELHO DOS SANTOS (CLUB PATINATGE ARTÍSTIC LF)
  3. IRENE PERALES MARTÍNEZ (CLUB ATLETISME CANOVELLES)
  4. JOSEP MONTASELL SAFONT (CLUB ESPORTIU LLERONA)
  5. ADRIÀ MAYMÓ ROSELL (PME SECCIÓ HANDBOL)

CATEGORIA MILLOR EQUIP MASCULÍ

  1. SWEETRADE A (SWEETRADE BOWLING CLUB LES FRANQUESES)
  2. PRIMER EQUIP (CLUB FUTBOL LES FRANQUESES)
  3. PREBENJAMÍ (CLUB FUTBOL BELLAVISTA MILAN)

CATEGORIA MILLOR EQUIP FEMENÍ

  1. INFANTIL (PME SECCIÓ HANDBOL)
  2. ALEVÍ (CLUB NATACIÓ LES FRANQUESES)
  3. JUVENIL A (CLUB ESPORTIU LLERONA)

 

Arxivat a: Esports
Gala de l'Esport de les Franqueses
Darrera actualització d’aquest contingut: 13/05/2021 a les 11:27h
Plan Avanza 2

Col·labora:

Diputació de Barcelona

© Ajuntament de les Franqueses del Vallès

Ctra. de Ribes, 2 - 08520 Les Franqueses del Vallès

Tel. 938 467 676 - Fax 938 467 767

(Necessites javascript per veure aquest correu-e)