Mida del text Augmentar la mida del text Mida del text normal Reduir la mida del text | Sense estils | Versió mòbils | Mapa Web
ES | EN | FR

II Torneig Setmana Santa CF Bellavista Milan

Dia i hora: dissabte 20/04/2019 de les 9:00 a les 19:00

Lloc: Camp de Futbol de Corró d'Avall

Organitza: CF Bellavista Milan

10.30 h Acte de desfilada dels 24 equips participants al torneig
18.30 h Acte de lliurament de premis i trofeus

Horaris partits

Camp 1   9 a 9.20                   BELLAVISTA A                SALESIANS M
Camp 2   9 a 9.20                   BELLAVISTA B               PLA D´EN BOET
Camp 3   9 a 9.20                   SANTA SUSANA            AT.VILADECANS
Camp 1   9.30 a 9.50              C.F. MOLLET                  GIMNASTIC M
Camp 2   9.30 a 9.50              U.E. LLAGOSTERA      VILASSAR MAR
Camp 3   9.30 a 9.50              BELLAVISTA C               LOURDES U.D.
Camp 1   10 a 10.20               C.F. CARDEDEU          U.D. CIRERA
Camp 2   10.a 10.20               MASNOU AT.                  A.E. BON PASTOR
Camp 3   10 a 10.20               RACING BLANENC     VILANOVA VALLE
                  10.45                        EQUIPS PARTICIPANTS
Camp 1   11.30 a 11.50          BELLAVISTA B          U.E. SANT CELONI
Camp 2   11.30 a 11.50          C.F. MOLLET            RACING BLANENC
Camp 3   11.30 a 11.50          BELLAVISTA A         MASNOU AT.
Camp 1   12.00 a 12.20         SANTA SUSANA       C.F. CARDEDEU
Camp 2   12.00 a 12.20         BELLAVISTA C       C.F. FINSOBE
Camp 3   12.00 a 12.20         U.E. LLAGOSTERA   C.F. MOLLETENSE
Camp 1   12.30 a 12.50         SALESIANS M          BON PASTOR
Camp 2   12.30 a 12.50         PLA D´EN BOET      R.C.D. ESPANYOL
Camp 3   12.30 a 12.50         AT. VILADECANS     U.D. CIRERA
Camp 1   13.00 a 13.20         GIMNASTIC M         VILANOVA V.
Camp 2   13.00 a 13.20         VILASSAR MAR        F.B. MONTCADA
Camp 3   13.00 a 13.20         LOURDES U.D.         C.F. ARRABAL
Camp 1   13.30 a 13.50         BELLAVISTA A         BON PASTOR
Camp 2   13.30 a 13.50         SANTA SUSANA       U.D. CIRERA
Camp 3   13.30 a 13.50         BELLAVISTA B         R.C.D. ESPANYOL
Camp 1   14.00 a 14.20         SALESIANS M          MASNOU AT.
Camp 2   14.00 a 14.20         C.F. MOLLETENSE   F.B. MONTCADA
Camp 3   14.00 a 14.20         AT. VILADECANS     C.F. CARDEDEU
Camp 1   14.30 a 14.50         U.E. SANT CELONI   R.C. D. ESPANYOL
Camp 2   14.30 a 14.50         GIMNASTIC M         RACING BLANENC
Camp 3   14.30 a 14.50         C.F. FINSOBE           C.F. ARRABAL
Camp 1   15.00 a 15.20         C.F. MOLLET            VILANOVA VALLE
Camp 2   15.00 a 15.20         U.E. LLAGOSTERA   F.B. MONTCADA
Camp 3   15.00 a 15.20         LOURDES U.D.         C.F. FINSOBE
Camp 1   15.30 a 15.50         PLA D´EN BOET       U.E. SANT CELONI
Camp 2   15.30 a 15.50         VILASSAR MAR        C.F. MOLLETENSE
Camp 3   15.30 a 15.50         BELLAVISTA C      C.F. ARRABAL

2a Fase

Camp 1     16.00 a 16.20
Camp 2     16.00 a 16.20
Camp 3     16.00 a 16.20
Camp 1     16.20 a 16.50
Camp 2     16.30 a 16.50
Camp 3     16.30 a 16.50

3a Fase

Camp 1     17.00 a 17.20
Camp 2     17.00 a 17.20
Camp 3     17.00 a 17.20

Semifinal

Camp 1     17.40 a 18.00
Camp 2     17.40 a 18.00

Final

Camp 2     18.20 a 18.40
Camp 1     18.30 a 19.00

Arxivat a: Esports
Darrera actualització d’aquest contingut: 18/11/2019 a les 09:55h
Plan Avanza 2

Col·labora:

Diputació de Barcelona

© Ajuntament de les Franqueses del Vallès

Ctra. de Ribes, 2 - 08520 Les Franqueses del Vallès

Tel. 938 467 676 - Fax 938 467 767

(Necessites javascript per veure aquest correu-e)